Heeft u een vraag, opmerking of een reden om met ons in contact te nemen? Stuur een e-mail naar maastricht[@]smakelijk.nl. Wilt u met uw restaurant onder de aandacht op Smakelijk Maastricht? Bijvoorbeeld met een nieuwsbericht, restaurantblog of vermelding in onze restaurantgids? Stuur een e-mail naar demy[@]smakelijk.nl.

 

Maarten van Laarhoven

Maarten van Laarhoven

Hoofdredacteur maarten@smakelijk.nl

Daina van Wankum

Daina van Wankum

Blogger daina@smakelijk.nl

Demy Janssen

Demy Janssen

Assistent Brand Manager demy@smakelijk.nl

Ellis Visser

Ellis Visser

Blogger ellis@smakelijk.nl

Xavier Cortenraedt

Xavier Cortenraedt

Brand Manager xavier@smakelijk.nl

Anne Jannes

Anne Jannes

Fotograaf anne@smakelijk.nl

Bo Ummels

Bo Ummels

Blogger bo@smakelijk.nl

Renske Thomas

Renske Thomas

Blogger renske@smakelijk.nl

Kayleigh van Proemeren

Kayleigh van Proemeren

Blogger kayleigh@smakelijk.nl